Globusácký voříšek opět září

Globusácký voříšek opět září

Zveme vás na 3. ročník akce Globusácký voříšek:

sobota 15. srpna 10.00-13.00 hod. na parkovišti před hypermarketem Globus Liberec

Zveme Vás na zábavné odpoledne pro všechny pejsky a jejich pány spolu s umisťovací výstavou psů z útulku Archa Liberec. Na své si přijdou všichni pejsci, bez rozdílu věku či rasy, urození i méně vznešení. Nemusíte nic umět, postačí se jen účastnit a podpořit tak dobrou věc. Čeká na vás spoustu dárků a bohatá tombola ve prospěch pejsků z útulku.

Přihlásit se můžete telefonicky na tel. č.: 730 544 104 nebo e-mailem: j.novotna@globus.cz.

Těšit se můžete na:

  • soutěžení pejsků a jejich prezentaci spolu s moderátorem
  • umisťovací výstavu psů z útulku Archa Liberec
  • ukázku činnosti ZKO Vratislavice nad Nisou
  • hodnocení a vyhlášení vítěze „Globusácký Voříšek 2020“

Hlavní výhrou je kvalitní krmivo Purina na celý rok a pelíšek od českého výrobce O´lala Pets.

Celým programem provází host a moderátor Big Buba, vlastním jménem Jakub Ouvín, který je moderátor, komentátor, speaker, konferenciér a také host mnoha pořadů.

V porotě usednou:

Pavel Thiel, majitel psa s titulem nejkrásnější pes Česka, poradce při nežádoucím chování a výchově psů a specialista z Liberce na individuální výcvik psů s více jak desetiletou praxí.

MVDr. Michaela Jiroudková, oblíbená a profesionální veterinářka s šestnáctiletou praxí v oblasti malých zvířat a koní, se specializací na chirurgii měkkých tkání od r. 2015, vlastní mj. společně s manželem sedm psů, dvě kočky a dva koně.

Lucie Čižmárová, vždy usměvavá rodačka z Liberce a také nejmladší účastnice kuchařské show i držitelka ceny Miss Junior Sympatie.

Všechny soutěžní disciplíny se samozřejmě přizpůsobí věku a zdraví psa a páníčka. Pejsek se stane Globus Voříšek roku 2020, bude mít zde v oddělení Svět zvířat umístěné své foto a vítat tak naše zákazníky (samozřejmě se souhlasem majitele). Nikdo neodejde s prázdnou! Pro všechny soutěžící máme připravený balíček dobrot a užijeme si skvělý den plný zábavy a hlavně podpoříme dobrou věc. Výtěžek z akce poputuje do psího útulku Archa Liberec. V den akce je taktéž možnost dovézt cokoliv, co by v útulku využili! Krmivo, deky, vodítka…

Těšíme se na vás!

Váš Globus

Globusácký voříšek opět září